Řízení zaměstnanecké zkušenosti v reálném čase

Details
Date:

máj 26

Time:

10:00 am – 11:00 am

Organizátor

Ján Holý

Svět se mění. Dosavadní časové standardy ztratily platnost. Co dříve trvalo měsíce a roky musíme nyní zvládnout v týdnech. Ze dnů se staly minuty a vteřiny.

Ano, reakce v reálném čase podpořená automatizací a umělou inteligencí se stává novým standardem i v oblasti řízení lidských zdrojů, které transformuje na řízení zaměstnanecké zkušenosti.

Aby se zaměstnanci stali aktivními ambasadory svého zaměstnavatele, společnosti nejenže potřebují znát jejich názory, ale musí je pochopit a vyvodit z nich potřebné aktivity.

Řízení-zaměstnanecké-zkušenosti-v-reálném-čase-proč-kdy-co-jak-anodius-and-1


Pokud se chcete dozvědět odpověď nejen na otázku proč řídit zaměstnaneckou zkušenost v reálném čase, přihlaste se zdarma na webinář, který se uskuteční 26. 5. 2020 od 10.00 do 11.00 hodin.

Video záznam webináře si můžete prohlédnout cez email link po registraci níže 👉🏼

Pokud jste se již registrovali na jiný webinář, není nutná další registrace. Pravidelně měsíčně Vám zašleme bezplatene odkazy na všechny on-demand webináře.

* označuje požadované

Vyberte prosím všechny způsoby, které byste chtěli slyšet od Anodius:


Odběr můžete kdykoli zrušit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich postupech ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Zostaňte naladený na #AND!

Prihláste sa na odber noviniek