Zaujímajú vás nové technológie a cloud? Pridajte sa k nám a buďte súčasťou našich vzrušujúcich medzinárodných projektov v tíme plnom profesionálov. Môžeme vám ponúknuť miesto, kde sa budete neustále zdokonaľovať a pracovať s najnovšími technológiami v mladom tíme a na skutočne zaujímavých projektoch.

anodius-3-team

Čo vám ponúkame?

  1. Príležitosť pracovať na najnovších technológiách a zaujímavých projektoch doma aj v zahraničí.
  2. Získate technické skúsenosti a prinesiete do tímu nové synergie.
  3. Flexibilita – môžete pracovať z domu alebo z kancelárie, ako vám to najviac vyhovuje.

Môžete sa nás opýtať na čokoľvek, ale niektoré odpovede už možno nájdete v nižšie priložených často kladených otázkach.

  • V čom bude spočívať moja práca a úloha?

    Vašou úlohou bude podieľať sa na projektoch zákazníkov od začiatku až po ich dokončenie. Na začiatku sa budete podieľať na analýze požiadaviek zákazníka v úzkej komunikácii s klientom, návrhu funkčného cloudového alebo on-premise riešenia SAP v cieľovom koncepte, ako aj na jeho implementácii, testovaní, písaní funkčnej dokumentácie, podpore pri nasadení do produkčného systému a prezentácii riešenia u klienta.

  • V akých technológiách alebo nástrojoch budem pracovať a vyvíjať?

    Pracujeme s najmodernejším softvérom na riadenie vzťahov so zákazníkmi (riešenia CX): SAP CX (Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud a mnohé ďalšie). Ale aj s on-premise riešeniami, ako sú SAP CRM a SAP S/4HANA, SAP ERP.

  • Aké sú požiadavky a osobné predpoklady na túto pozíciu?

    Kľúčové sú pre nás tieto vlastnosti a kritériá: minimálne 2 roky skúseností ako konzultant v oblasti cloudových alebo on-premise riešení (CX, CRM), silné komunikačné zručnosti a skúsenosti (v tíme; so zákazníkom výhodou), všeobecný prehľad technológií používaných v riešeniach CX a CRM, systematický a zodpovedný prístup.

  • Ako budú vyzerať prvé mesiace po nástupe do práce?

    V prvom kroku vám predstavíme tím a firemnú kultúru. Predstavíme vám prebiehajúce projekty a tímové úlohy, ako aj využitie existujúcich skúseností a znalostí pre prebiehajúce projekty. Potom vypracujeme celkový plán rozvoja potrebných technológií a zručností.

  • Kam môžem časom postúpiť vo svojej kariére?

    Vedúci tímu s možnosťou vybudovať si vlastný tím konzultantov.

  • Aká veľká je spoločnosť Anodius a v akom tíme budem pracovať?

    Naša spoločnosť má na Slovensku a v Českej republike celkovo 30-členný tím. Spája nás príjemné a inovatívne pracovné prostredie v tíme skúsených konzultantov a vývojárov. Budete súčasťou tímu 14 IT konzultantov.

Zajímají vás nové technologie a cloud? Přidejte se k nám a buďte součástí našich vzrušujících mezinárodních projektů v týmu plném profesionálů. Nabízíme vám místo, kde se budete neustále zlepšovat a postupovat díky práci s nejnovějšími technologiemi, v mladém týmu a na opravdu zajímavých projektech.

anodius-1-team

Co nabízíme?

  • Praktické zkušenosti přímo s řešeními pro zákazníky s podporou mentora a zkušených kolegů.
  • Příležitost hodně se naučit a rozvíjet v oblasti nejnovějších technologií.
  • Tým s přátelskou firemní kulturou a snahou o dosažení společného cíle.

Můžete se nás zeptat na cokoli, ale některé odpovědi najdete v níže přiložených nejčastějších dotazech:

  • V čem bude spočívat moje práce a role?

    Vaším úkolem bude: implementace zákaznických řešení, účast na projektech zákazníků, programování funkčních jednotek, spolupráce se zkušenými vývojáři a konzultanty.

  • V jakých technologiích budu pracovat a vyvíjet?

    Pracujeme s nejnovějšími technologiemi CX a CRM: ABAP OO, JavaScript (SAPUI5, jQuery), HTML5, CSS, Odate, databázové technologie SAP HANA, HANA XS, design a principy Fiori, nástroje SAP Web IDE, Eclipse IDE, GitHub/Git, SAP Cloud Platform.

  • Jaké jsou požadavky a osobní předpoklady pro tuto pozici?

    Klíčové jsou pro nás tyto vlastnosti a kritéria: zkušenosti s programováním nebo tvorbou IT řešení (školní – projekty, soukromé hobby), pracovní zkušenosti výhodou, motivace dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti, logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, systematický přístup, schopnost učit se zájem o nové technologie a přístupy

  • Jak budou vypadat první měsíce po nástupu do práce?

    Máme pracovní plán, který vás provede všemi důležitými kroky, abyste co nejrychleji zvládli technologii. Mentor vás při tom povede, ale bude to vyžadovat i vaši samostatnost a vytrvalost.

  • Jak velká je společnost Anodius a v jakém týmu budu pracovat?

    Naše společnost má na Slovensku a v České republice tým 30 lidí. Spojuje nás příjemné a inovativní pracovní prostředí v týmu zkušených konzultantů a vývojářů. Budete součástí týmu 6 vývojářů.

  • Jak mohu být přínosem pro Anodius?

    Svou houževnatostí, ochotou učit se a přispívat svými nápady k řešení problémů klienta a celého týmu Anodius.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli své CV a motivační list.

Pošli své CV