Na dosiahnutie skvelých zákazníckych zážitkov treba motivovaných a angažovaných zamestnancov

Budujeme progresívne mysliaci, dynamický a efektívny tím motivovaných jednotlivcov, pričom každý jednotlivec prispieva svojim dielom a zároveň preberá osobnú zodpovednosť.

Firemná kultúra

Do spoločnosti Anodius som nastúpil pred rokmi ako junior konzultant. Firemná kultúra, úžasný tím, možnosť sebarozvoja, najmodernejšie technológie a veľký dôraz na pozitívnu zákaznícku skúsenosť boli mixom ingrediencií, ktoré sa u mňa rozhodli zakoreniť. Teraz v našej spoločnosti riadim divíziu Salesforce a pomáham našim zákazníkom napĺňať ich ciele a vízie.

Lukáš Endal

Partner – Salesforce Services

Nastúpil som sem ešte počas školy a prácu pre Anodius som si obľúbil. Vždy som tu pracoval na zaujímavých projektoch, ktoré ma posunuli ďalej.

Matej Belák

Sr. SAP Consultant

Ako skúsený senior konzultant a manažér v oblasti IT konzultingu som pred piatimi rokmi hľadal spoločnosť, ktorej princípy sú založené na tvorbe trvalej hodnoty, flexibilite a dynamickom prístupe k novým trendom a príležitostiam. Preto som si pre svoje ďalšie pôsobenie vybral spoločnosť Anodius. Dnes konštatujem, že tieto moje očakávania boli absolútne naplnené a teší ma, že mám možnosť byť súčasťou tvorby týchto hodnôt.

Stanislav Micheller

Partner – Delivery Services

Otázky?

Radi odpovieme na vaše konkrétne otázky.

Kontaktujte nás