Zajímají vás nové technologie a cloud? Přidejte se k nám a buďte součástí našich vzrušujících mezinárodních projektů v týmu plném profesionálů. Nabízíme vám místo, kde se budete neustále zlepšovat a postupovat díky práci s nejnovějšími technologiemi, v mladém týmu a na opravdu zajímavých projektech.

Co nabízíme?

  • Praktické zkušenosti přímo s řešeními pro zákazníky s podporou mentora a zkušených kolegů.
  • Příležitost hodně se naučit a rozvíjet v oblasti nejnovějších technologií.
  • Tým s přátelskou firemní kulturou a snahou o dosažení společného cíle.

Můžete se nás zeptat na cokoli, ale některé odpovědi najdete v níže přiložených nejčastějších dotazech:

  • V čem bude spočívat moje práce a role?

    Vaším úkolem bude: implementace zákaznických řešení, účast na projektech zákazníků, programování funkčních jednotek, spolupráce se zkušenými vývojáři a konzultanty.

  • V jakých technologiích budu pracovat a vyvíjet?

    Pracujeme s nejnovějšími technologiemi CX a CRM: ABAP OO, JavaScript (SAPUI5, jQuery), HTML5, CSS, Odate, databázové technologie SAP HANA, HANA XS, design a principy Fiori, nástroje SAP Web IDE, Eclipse IDE, GitHub/Git, SAP Cloud Platform.

  • Jaké jsou požadavky a osobní předpoklady pro tuto pozici?

    Klíčové jsou pro nás tyto vlastnosti a kritéria: zkušenosti s programováním nebo tvorbou IT řešení (školní – projekty, soukromé hobby), pracovní zkušenosti výhodou, motivace dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti, logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, systematický přístup, schopnost učit se zájem o nové technologie a přístupy

  • Jak budou vypadat první měsíce po nástupu do práce?

    Máme pracovní plán, který vás provede všemi důležitými kroky, abyste co nejrychleji zvládli technologii. Mentor vás při tom povede, ale bude to vyžadovat i vaši samostatnost a vytrvalost.

  • Jak velká je společnost Anodius a v jakém týmu budu pracovat?

    Naše společnost má na Slovensku a v České republice tým 30 lidí. Spojuje nás příjemné a inovativní pracovní prostředí v týmu zkušených konzultantů a vývojářů. Budete součástí týmu 6 vývojářů.

  • Jak mohu být přínosem pro Anodius?

    Svou houževnatostí, ochotou učit se a přispívat svými nápady k řešení problémů klienta a celého týmu Anodius.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli své CV a motivační list.

Pošli své CV